Kiedy możesz rozpocząć kurs prawa jazdy ?!

Skończyłeś 18 lat ? Zapisz się na kurs już teraz! Jeśli nie masz jeszcze 18 lat możesz zapisać się na kurs już 3 miesiące przed urodzinami.

Egzamin państwowy zdawać można 1 miesiąc przed 18- stymi urodzinami, tak aby prawo jazdy odebrać mając już 18. lat.
Podczas wykładów teoretycznych dostaniesz wszystkie niezbędne do nauki materiały! Aby przygotować kursanta w naszej szkole uczymy się, z dwóch płyt CD, róznych konkurencyjnych firm przygotowujących materiały dla szkół jazdy, daje to naszym kursantom kontakt z tysiącami pytań, które mogą pojawić się na egzaminie państwowym.
Na jazdach poznasz technikę kierowania pojazdem oraz nauczysz się radzić w trudnych sytuacjach na drodze, uwzględniając zasady ECO- DRIVING-u. 
Instruktor prowadzi lekcje w taki sposób abyś bez stresu przygotował się do egzaminu państwowego i zdał za pierwszym razem. Pilnujemy zasady aby jeden instruktor prowadził kurs od pierwszej do ostatniej godziny. Taka osoba zna swojego kursanta, wie nad czym musi jeszcze pracować, co należy poćwiczyć jeszcze intensywniej, oraz ogranicza stres kursanta do minimum. Ilość instruktorów daje kursantowi poczucie komfortu, że w każdym momencie swojego kursu może jeśli tylko ma taką ochotę odbyć jazdę z innym instruktorem, aby sprawdzić samego siebie, swoją odporność na stres związany z pojawieniem się w samochodzi osoby której nie znamy.