Kurs prawa jazdy w ratach 0%

Aby ułatwić każdemu rozpoczęcie nauki jazdy oraz zdobycie prawa jazdy oferujemy możliwość ratalnego uregulowania płatności za kurs w naszej szkole jazdy i to bez żadnych umów z bankami oraz żadnych oprocentowań! 

W naszej szkole to kursant decyduje w jakich odstępach czasu i w jakich wysokościach dokonuje wpłat. Wystarczy, aby trzymał się poniższego schematu: 

Na początku kursu (przy zapisywaniu się lub na pierwszych zajęciach teoretycznych) kursant wpłaca 150zł. To w zupełności wystarczy, aby otrzymać materiały do nauki przepisów ruchu drogowego (książkę wraz z płytą, na której kursant znajdzie aktualne testy) oraz aby kursant mógł odbyć część teoretyczną kursu. 

Po wpłaceniu pierwszych 150zł pozostaje nam do uregulowania 1200zł. W kursie prawa jazdy kursant ma do wykorzystania 30h praktycznej nauki jazdy w samochodzie. Kiedy podzielimy pozostałe 1200zł na 30h, wychodzi nam, iż jedna godzina jazd w kursie kosztuje 40zł. W ten właśnie sposób obliczamy ile godzin możemy wyjeździć wpłacając ratę w wybranej przez siebie wysokości.

Poniżej prezentujemy przykładowy rozkład rat:

O wysokości kolejnych wpłat decyduje kursant, jedna godzina jazd w trakcie kursu to koszt ok.70zł, stąd wpłacając drugą ratę w wysokości 700zł, opłacamy 10h kolejnych jazd. Po wyjeżdżeniu 10h jazd, kursant dokonuje kolejnej wpłaty np. 500zł – oznacza że opłacił kolejne 7h jazd. 

To kursant decyduje na ile rat chce rozłożyć sobie kurs, i jak często dokonywał będzie wpłat !

W ten sposób kursant opłacił cały kurs prawa jazdy. Dajemy kursantowi możliwość decydowania o wysokościach oraz częstotliwości wpłacanych rat zastrzegając jedynie, iż wysokość wpłaconych rat musi pokrywać umówione przez kursanta godziny jazd.

Życzymy powodzenia na kursie!